Belediye Başkanımız İbrahim Baz’ın girişimleriyle Belediye araç filosuna 3 yeni araç daha alınarak  toplamda Belediye ye  kazandırılan araç sayısı 18’e yükseldi.

İlçeye yapılan hizmetlerin hız kazanmasıyla ihtiyaç duyulan 1 adet ekskavatör, 1 adet 4×4 arazi aracı ve 1 adet kamyonet olmak üzere 3 yeni araç daha Belediye bünyesine kazandırıldı.

Yeni alınan araçlar için Belediye önünde düzenlnen törende açıklama yapan Başkan Baz: “Daha hızlı ve verimli çalışabilmemiz için araç filomuzun güçlü olması lazım. Göreve geldiğimiz günden bu yana Belediye garajımıza toplamda 18 araç kazandırdık fakat bir çok araca daha ihtiyaç duyuyoruz. İhtiyaç duyulan araçların içinde öncelikli ilçemizin yollarının temizliği açısından  ‘Yol Süpürme Aracı’  olacak. Belediyemiz bünyesine katmış olduğumuz son 3 araçtan ekskavatör’ü genel ve öncelikli  hizmetlerimizde,  4×4 arazi aracını su işlerinde-arazide, diğer kamyonet aracınıda sucularımızın endeks işlerinde daha rahat ve hızlı hizmet edebilmeli için kullanılacak diyerek Alınan araçlarımız vatanımıza, milletimize, ilçemize hayırlı olsun.”dilekleri ile sözlerini noktaladı.

Araçlar için düzenlenen programa Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatadaş katıldı.
Program İlçe Müftüsü İsmet Kalkan’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim ve ardından edilen dualar ile son buldu.