Bahçe Belediyesi tarafınca  Bahar Şenlikleri çerçevesinde düzenlenen  Kısır Ziyafeti  yoğun ilgi gördü.

Uyuzluk Mesire Alanında bayanlara yönelik tertiplenen Miraç ekibinin sunumu ile gereçekleştirilen, tasavvuf sanatçılarının ve semazen gösterilerininde bulunduğu programda zaman zaman duyugulu anlar yaşanırken zaman zamanda neşeli dakikalar yaşandı.

Konuşmaları için mikrofona davet edilen Başkan  Baz; ” Öncelikle  Müslüman aleminin büyük bir özlemle beklediği Ramazan-ı Şerif’in tüm bereketi ile yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesini temenni ederim. Annelerimin ellerinden öperken tüm kardeşlerimi, ablalarımı en kalbi duygularımla selamlarım. Bahar Şenlikleri kapasamında düzenlemiş olduğumuz  Kısır Ziyafetine göstermiş olduğunuz  ilgiden dolayıda  teşekkür ederim. Bugüne kadar sizler için düzenlenmiş olduğumuz  etkinliklerede de yine böyle coşkulu ve heyecanlı bir şekilde ilginizle karşılaşıyorduk, biliyoruz ki bu etkinliklerdeki  birliğe, beraberliğe her zaman  özlem ve ihtiyaç duyuyoruz yönetime geldiğimiz günden bu güne kadar  bu birliğin, beraberliğin pekişmesi için Sosyal Belediyecilik alanında daha aktif bir yönetim sağlamaya çalışıyoruz.  Sözlerime son vermeden önce bu etkinlikte emeği geçen eşim Sümeyye hanıma ve organizatör arkadaşlarımıza  teşekkürlerimi sunarken  biz bu yolculuğa size daha iyi hizmet verebilmek için çıktığımızı, sorunlarınızı sorunlarımız, dertlerinizi dertlerimiz bildiğimizi eşimde dahil olmak üzere her daim hizmetinizde olduğumuzu belirterek sözlerimi noktalıyor ve sizlere keyifli dakikalar diliyorum” dedi.

Yoğun programlarından dolayı Kısır Şöleninden erken ayrılmak zorunda kalan Başkan Baz ve Eşi Sümeyye hanım tek tek konukların masalarını ziyaret ederek katılımlarından dolayı teşekkür ederek vedalaştılar.