Geçtiğimiz yıllarda Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından ihtiyaç olarak görülüp gerekli görüşmelerin yapılmasının ardından belediye olarak yer tahsisinin gerçekleştirildiği Bahçe 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hizmet vermeye başladı.

Karşıyaka Mahallesi Şehit Muhammet Zengin Bolat Caddesi üzerinde bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’ni AK Parti İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı İbrahim Baz:

“Bahçe 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bölge sakinlerimizin sağlık alanındaki önemli ihtiyaçlarını karşılayarak tedavilerine olanak sağlayacak.
Türkiye’de birçok alanda olduğu gibi sağlık alanında da devrim niteliği taşıyan adımlar atıldı.
Bahçe’imiz de sağlık alanındaki bu değişim ve dönüşümden hamd olsun nasibini alıyor.
Bu vesileyle başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.  Aile Sağlığı Merkezi ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Karşıyaka Mahallesi Şehit Muhammet Zengin Bolat Caddesi üzerinde bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde 2 adet muayene odası, 1 adet tıbbi müdahale odası,  1 adet gebe izlem odası ile 1 adet aşılama ve bebek izleme odası olup hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri aralığında hizmet vermektedir.