İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında Bahçe Belediyesi tarafından düzenlenen Türk Halk Müziği’nin güçlü isimlerinden ve seslerinden Sümer Ezgü konserine binlerce vatandaş katıldı.

İzleyenlerle buluşan ünlü sanatçı Sümer Ezgü, yaklaşık 2,5 saat kaldığı sahnede seslendirdiği türkülerle konsere katılan binleri coşturdu. Sümer Ezgü rüzgarının estiği konserde, vatandaşlar sanatçının seslendirdiği türkülere eşlik etti.
Ünlü sanatçı Sümer Ezgü’yü verdiği muhteşem konserden dolayı kutlayan Başkan Baz, Kaymakam Müfit Gültekin ile birlikte sanatçıya çiçek ve plaket takdim etti.

Birbirinden güzel repertuarı ile Bahçe halkına unutulmaz bir gece yaşatan Ezgü bu bölgede ilk defa konser verdiğini söyleyerek burada bulunduğundan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Bahçe Belediyesi tarafından düzenlenen 97. kurtuluş yılı konserine Kaymakam Müfit Gültekin, Belediye Başkanı İbrahim Baz, AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Açıkgöz, Daire Amirleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.