Belediye Başkanımız İbrahim BAZ Belediye personelleri ile bir araya gelerek 2018 yılında çalışmalarımıza yapmış oldukları katkı nedeni ile teşekkür ederek, tüm çalışanların yeni yılını da tebrik etti. Bahçe Belediyesi’nin gün geçtikçe hizmet çıtasını yukarıya doğru yükselttiğini ifade eden Başkan BAZ, “Burada en büyük başarı siz sevgili çalışma arkadaşlarıma ait. İlçemize ve halkımıza hizmet üretme yolunda göstermiş olduğunuz çaba ve verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize çok teşekkür ederim. 2019 yılının şahsınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize başarı, mutluluk, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum” dedi.

Başkan BAZ Yaptığı konuşmada “ bundan 57 ay önce göreve geldiğinde hangi zorluklar ile karşıladıklarını tüm personellerimiz bilmektedir. Bizlerin hizmet etme maksadımız dışında hiç kimse bir problemimiz olmamıştır. İlçemizde özellikle İş Kur üzerinden toplum yararına programları ile tüm vatandaşlarımızın bütçesine ve ilçe ekonomisine çok ciddi bir katkıda bulunduk. Bundan sonrada bu programlar Ocak ve Şubat ayı içerisinde yeni programlar ile devam edecek dedi.”

2018 Yıl sonu itibari ile taşıt ve makine teçhizat anlamında artık çok güçlü bir noktaya ulaştıklarını ve tüm alanlarda hizmete önce Allah’ın lütfü sonra sizlerin destekleri ile devam edeceğimize yürekten inanıyorum. Bu dönemde eksiklerimizi tamamladık asıl hizmet Allah’ın izni ile ikinci 5 yıllık dönemimizde çok daha net görülecektir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Belediyemiz hizmetlerinde araç ve gereç konusunda güçlü noktaya ulaşmamız nedeni ile daha iyi ve sağlıklı hizmetler sunmaya başladık, bundan sonrada bu hizmetlerimiz daha güçlü devam edecektir.

Çalışanlara yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur dileyen Başkan İbrahim BAZ şöyle konuştu: “Yeni yılda gönlünüzden geçen ne varsa, hepsinin gerçekleşmesini diliyorum. 2019’da kentimizde, ülkemizde ve dünyada huzur ve barış egemen olsun. Sağlıkla, mutlulukla yarınlara bakacağımız bir yıl olsun. Hepinize hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlere güveniyorum ve inanıyorum. Bahçe Belediyesini bugüne kadar nasıl öncü ve lider yaptıysanız, bundan sonra da aynı şekilde devam ettireceğinize inanıyorum. Hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı. Program hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile tamamlandı.