Sn. Bld. Başkan’ımız #İbrahimBaz Y.Karderesi Yaptırma,Yaşatma,Yardımlaşma,Kültür ve Sanat Derneği’nin düzenlemiş olduğu Birlik ve Beraberlik programına katıldılar.

Yasin-i Şerif ile başlayan program İlahiler, Semazen gösterileri, Soru Cevap ve Ödüller ile devam etti.

Program esnasında konuşmaları için kürsi ye davet edilen Sn. Başkan’ımız İbrahim Baz;
“…Öncelikle derneklerimizin böyle güzel etkinlikler gerçekleştirmesi bizleri mutlu etmekte olup bizim de bu tür etkinliklerde katkıda bulunabileceğimiz birşeyler olursa her zaman arkalarında olduğumuzu belirtmek isterim. Programa ilgi duyup katılan vatandaşlarımıza teşekkür,program içinde sorulan sorulara cevap veren, vermeye çalışan küçük kardeşlerimize medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ederim. Küçük kardeşlerimizin bu yaşlarda bilinçlendirilmesi ve Muhammed’i bir neslin yetişmesi gerçekten güzel birşey bu memleketin birliğini, dirliğini savunacak gençler bu şekilde yetişir devamının gelmesini temenni ederim.

Geleceğimizden emin olabilmemiz için sağlam temeller atılmış sağlam gençliğin olması lazımdır. Son günlerde memleketimizin en çok ihtiyacı olan birlik, beraberlik ve kardeşliktir inşallah bizde bu birliği, beraberliği ve kardeşliği sağlam gençlikle birlikte sağlayacağız.” dedi.

Zorlukların,engellerin ve tüm sorunların birlik ve beraberlik ile çözüleceğini belirterek Birlik ve Beraberliğin önemini gösteren mesajlar veren Başkan’ımız , Programda emeği geçen herkesi tebrik etti.

.