Bahçe Belediyesi tarafından Çok Amaçlı Salon’da düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı İbrahim Baz, Eşi Sümeyye Baz  belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve çok sayıda belediye personeli katıldı.

Personeller iftar yemeği programına aileleri ile birlikte katıldı. Belediye Başkanı İbrahim Baz ve eşi Sümeyye hanım, programa gelen tüm personelin masalarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu. İftar öncesi Belediye Başkanı İbrahim Baz  Kuranı Kerim tilaveti yaptı.

Ezanın okunmasıyla iftarlar açıldı, yemek sonunda edilen duaların ardından söz alan Başkan Baz  yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi; “Ramazan’ın iki haftasını geride bıraktık  Rabbim gerisine sağlık, sıhhat, huzur, barış içerisinde eriştirmeyi nasip eylesin. Biliyorsunuz ki bu aylar son derece önemli aylar. Bu aylarda ekeceğimizi inşallah biçeceğiz. Değerli dostlarım, değerli çalışma arkadaşlarım Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ben eşinizle dostunuzla nice nice Ramazanlara diyor, hepinize saygılar sunuyorum.” Dedi

Başkan Baz konuşmaları sonrası Belediye personelleri ve iftar yemeğinde emeği geçen orgnazisyon çalışanları ile hatıra fotoğrafı çekildi. Personel iftar yemeği programı sonrasında Başkan İbrahim Baz ve Eşi Sümeyye hanım tüm personeli yolcu ederek uğurladı.