Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yemeğinde Buluşuldu

Bahçe Belediyesi Çok Amaçlı Salonda düzenlenen iftar yemeğine, Belediye Başkanı İbrahim Baz , İlçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Şerif Doğan, Cumhuriyet Savcısı Hamza Ocak, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Dönmez, Şehit ve Gaziler Derneği ilçe temsilcisi Muhammet Köksal, Belediye Meclis Üyeleri ve Şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri katıldı.

Bahar Şenlikleri Kapsamında Kısır Ziyafeti Verildi.

Bahçe Belediyesi tarafınca Bahar Şenlikleri çerçevesinde düzenlenen Kısır Ziyafeti yoğun ilgi gördü.

Uyuzluk Mesire Alanında bayanlara yönelik tertiplenen Miraç ekibinin sunumu ile gereçekleştirilen, tasavvuf sanatçılarının ve semazen gösterilerininde bulunduğu programda zaman zaman duyugulu anlar yaşanırken zaman zamanda neşeli dakikalar yaşandı.

1.Doğa Yüyüşü Etkinliği Gerçekleştirildi

İlçe Kaymakamlığınca organize edilen Belediyemiz tarafından desteklenerek, ilçe içinden ve dışından doğa severlerin katılımıyla “1.Doğa Yüyüşü” etkinliği gerçekleştirildi.

Kale Mahallesi Park Projesi Hayata Geçiyor…

D-400 karayolu yanında oluşturulan alanla hem Kale Mahallesi sakinlerinin hemde ilçemizden geçerek seyahat eden vatandaşların dinlenme ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan bu projemizle “Yaşanılacak bir ilçe, Bahçe” ilkesiyle gerçekleştirmeyi amaçladığımız projelerin ilkinin adımını atıyoruz.