Kutlu Doğum Haftası etkinliklikleri kapsamında belediyemiz tarafından organize edilen İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu konferansı yoğun ilgi gördü.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Döngeloğlu ele almış olduğu konularla ve kendine has anlatımıyla salondaki vatandaşlara duygulu anlar yaşatarak izleyicileri adeta mest etti.

Konferans sonunda duygularını dile getiren Döngeloğlu “Böylesi güzel ve şirin ilçede böylesi güzel bir organizasyonla siz kıymetli Bahçelilerle bir arada olmaktan oldukça keyif aldım. İşinizi gücünüzü programlarınızı bırakıp buraya geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Baz kardeşimede misafirperverliğinden dolayı şükranlarımı sunuyor başarılar diliyorum. Yeniden bir arya gelmeyi umut ederek sizleri Allah’a emanet ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Konferans sonunda vatandaşlarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Ömer Döngeloğlu rahatsızlığı nedeniyle konferansına katılamayan ALS hastası Fatih Öztürk’ü Belediye Başkanı İbrahim Baz ile birlikte evinde ziyaret etti.