Uzun yıllardan beri  yapılmayan kanalizasyon çalışmaları Karşıyaka Mahalle sakinlerinide büyük bir sıkıntıya sokuyordu.

Çalışmaları belli bir program çerçevesinde yürüten Bahçe Belediyesi bu hafta Karşıyaka Mahallesinin kanalizasyon çalışmalarına başladı.
Kanalizasyon çalışmalarının tamamlanması ile yol, kaldırım ve drenaj kanallarının yapmına başlanarak uzun süredir sıkıntı çeken mahalle sakinlerini büyük oranda rahata kavuşturacak.
Çalışmalardan oldukça memnun olan mahalle sakinleri Belediye Başkan’ı İbrahim Baz’a teşekkür ederek mahalleleri için bir kaç öneri ve taleplerde bulundular. Başkan Baz; ” Milletin sözü, hemşehrilerimin görüşü, önerileri, talepleri bizler için önemlidir ve hep ön plandadır tabiki bu taleplerinizi, önerilerinizi dikkate alacağız. Çalışmalarımız program çerçevesinde ilerlemektedir, bu programın dışına çıkarsak tıpkı geçmişte yapılan bu iş gibi yani alt yapıyı yapmadan üst yapı yapılırsa ileriki zamanlarda problem yaratır ve üst yapının yapımında harcanan emek boşa gitmiş olur. Biz bu program çerçevesinden çıkmayarak hem işçilerimizin emekleriyle oynamayoruz hemde mahalle sakinlerimizi sürekli onarmalarla, tadilatlarla sıkıntıya sokmuyoruz.” diyerek mahalle sakinlerine ve belediye personellerine tatlı ikramında bulundu.